Horko domácího krbu

Až když vám někdo v životě pořádně zatopí, uvědomíte si, jak nebezpečné může být zapálení lýtek.

Skladem
Kód: 48
110 Kč
Kategorie: Knihy

Krásný muž, okouzlující úsměv, velká láska, nový život…
Martina prožila dětství v dětském domově, a když se jednoho dne setká se svým budoucím manželem, spálí mosty, opustí zaměstnání a odejde s ním do nového domu v jiném městě, aby s nadšením a plná lásky rozdmýchávala „teplo domácího krbu.“ Proč se až barvotisk
ová idyla postupně změní v peklo a příjemné teplo v nesnesitelný žár? Kam se poděl milující muž? A vize dokonalého manželského štěstí?

Ukázka z knihy:

Počasí v posledních dnech mělo převážně inverzní charakter a jednotlivé mlhavé dny ubíhaly jeden za druhým bez výraznějších výkyvů.
   Šimon začal často jezdit na služební cesty do Brna a mě najednou napadlo, že bych si přála, aby tam měl milenku. Možná jsem byla jedinou manželkou toho druhu na světě, ale opravdu jsem si začala myslet, že svým způsobem by to pro mě znamenalo vysvobození. Když jsem vzpomínala, jak jsem vnímala Šimona já v době, kdy jsme se seznámili, docela dobře jsem chápala, že by, kterákoliv jiná, dokázala Šimona milovat stejně silně a krásně jako já a přitom si ještě myslet, jaké ji potkalo štěstí.
   Snažila jsem se pozorovat nějaké změny v Šimonově psychickém i fyzickém chování, čichala jsem k jeho košilím po návratu z velkoměsta, ale žádné zvláštní podezření jsem nepojala. A někdy mi to vážně přišlo líto.
Zpět do obchodu