O mně

Blanka Hošková brněnská spisovatelka

 

 Vážené a milé čtenářky, překvapivě i čtenáři, partneři od mých čtenářek...

 

... i já spěchám se svojí troškou do mlýna a chci přispět k Vaší pohodě nejen o rychle se blížících Vánocích a povánočních dnech, ale především PŘED. Žijeme teď v době SLIBUJI CO JSEM SLÍBIL A ODVOLÁVÁM, CO JSEM ODVOLAL a proto spoléhejme jen sami (samy) na sebe a nenechávejme dárky od Ježíška na poslední chvíli. Byť bychom věřili, že nám ty  obchody nakonec přece jen otevřou.

A proto je tu moje nabídka. KNIHOU NIKDY NEURAZÍŠ. A pokud bude s bonusem navíc, jako je osobní věnování a podpis autorky, o to lépe.

Najděte si knížku, kterou chcete věnovat babičce, mamince, manželce, milence, dceři, neteři, tetě, kamarádce... klikněte a kupte. V případě speciálního přání (levnější balíček nebo osobní věnování s konkrétním jménem či konkrétním zněním) napište.

Přeji všem klidné dny a hlavně buďme zdraví. Všichni.

KRÁSNÝ DÁREK. Z POHODLÍ DOMOVA. AŽ POD STROMEČEK.

 

Chcete vědět, kdy a kde bude mé další autorské čtení? Přečíst si mé básně nebo mini povídky? Zabrouzdejte do mých vod na blogu Blanková.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení